Ostaloliga prvaka

Zvončac bio blizu boda, ali ne i pobjede: dobra predstava Jadrana, no i Mladost je odlična momčad

20. studenog 2018. - 22:14
jadran_mladost20-161118

Nakon 18 godina vaterpolska Liga prvaka vratila se u Split. Nažalost, porazom Jadrana od Mladosti u tijesnoj utakmici odlučenoj u posljednjoj četvrtini.

U zadnji period igre ušlo se izjednačenog rezultata 9:9 nakon što se nijedna momčad do tada nije uspjela odlijepiti na više od gola prednosti. U istoj minuti Miloš je prvo realizirao igrača više, Jadran je napravio kontrafaul, a onda je Petković svojim trećim golom zabio za 11:9 na šest minuta do kraja.

U preostalom vremenu gostujući je vratar Marcelić "spustio roletu" i sačuvao prednost svoje momčadi. Pritom Jadran nije iskoristio dvije situacije s igračem više, Šetka je pogodio stativu, a sve dileme oko pobjednika riješio je Ćuk pogotkom iz peterca 40 sekundi prije zadnje sirene. Druga je to pobjeda "žabaca" u poljudskom b...

20. travanj 2024 01:34