OstaloPreskočili tešku prepreku

'Gospari' umalo prosuli veliku prednost: Vidjelo se kako je početak sezone, bilo je grešaka, ali smo kontrolirali utakmicu

17. listopada 2018. - 23:43
jugCO_sabac9-131018

Najvažnije su Jugaši ostvarili. Pobijedili su u Berlinu gdje su prošle sezone 'zapeli' Mađari, i to prvo, ni manje ni više, nego sastav koji je branio naslov prvaka - Szolnok, a zatim i ZF Eger. Samo je moćni PRO Recco, koji je na kraju dogurao do finala (ali ne i do naslova, iako je bio domaćin - Olympiacos je slavio na Final 8 u Genovi), uspio ostvariti pobjedu. Minimalnu, a što je sad uspjelo i Jugašima.

Prvo poluvrijeme utakmice u Berlinu: Jug dosta bolji. Rezultat to potvrđuje. Na poluvremenu je bilo 4:1. Redom, prva četvrtina: Papanastasiou iz daljine, a Fatović iz kontre za prednost 2:0. Potom u drugoj četvrtini repriza prve. Umjesto Grka, prvo je iz daljine naciljao Joković, a potom je opet pobjegao Fatović, te je na semaforu stajalo nakon nešto više od 10 minuta igre pi...

24. travanj 2024 20:38