Ostalouz rub bazena

Tijesan poraz 'jadranaša' na otvaranju Lige prvaka: Szolnoki se nudio, ali su Splićani propustili nekoliko prilika za osvajanje bod(ov)a

17. listopada 2018. - 23:06
111pop

Na rubu senzacije plivali su vaterpolisti splitskog Jadrana u prvom kolu Skupine B Lige prvaka, no u gostima su od moćnog Szolnokija na koncu izgubili 10:9.

Imali su jadranaši nekoliko napada za izjednačenje u samoj završnici ovog infarktnog dvoboja. U tu se zadnju četvrtinu ušlo s vodstvom domaćih 9:7. Odlučujuća je dionica utakmice počela tvrdo, a onda su suci dosudili peterac četiri i pol minute prije kraja kojeg je realizirao Visković za 9:8. Zalanki je u idućem napadu vratio Szolnoki na plus dva, no 3.34 minute do kraja Visković je zabio novi peterac za 10:9.

Bila je to situacija kao iz bajke za Splićane. Da je netko uoči početka sezone, prije početka kvalifikacija rekao jadranašima da će u prvom kolu Lige prvaka imati napad za izjednačenje u samoj završnici gostovanja ...

18. travanj 2024 16:34