Ostaloliga prvaka i len kup

Jadranaši teško stradali u Francuskoj, velika pobjeda Mornara

29. rujna 2018. - 00:11
jadran_mladost36-020318

Vaterpolisti mađarskog Ferencvaroša očekivano su na startu drugog kruga kvalifikacija u francuskome Aix en Provenceu pobijedili splitski Jadran 17:7.

Splićani su solidno otvorili dvoboj i poveli 2:1, prvi je gol zabio novi igrač u redovima momčadi sa Zvončaca Ivan Domagoj Zović i on će sigurno zapamtiti taj pogodak, prvi u kapici Jadrana. Za 2:1 zabio je Butić, no to je bilo sve od jadranaša.

Kobna je bila druga četvrtina koju su Mađari dobili s čak 7:1 čime su na poluvrijeme otišli s 9:3.

Do kraja su rutinski odradili posao, a Jadranu ostaje da u subotu s početkom u 19 sati protiv domaćeg Pay's d'Aixa pokuša ostvariti pobjedu čime bi bio na korak do nokaut runde kvalifikacija Lige prvaka.

A veliku pobjedu ostvarili su vaterpolisti Mornar Brodospasa, na gostovanju na tur...

19. travanj 2024 04:50