"Barakude" uz tek manje probleme potopili "Klokane"

16. lipnja 2009. - 22:46

Pobjedom je Hrvatska započela nastup na završnom turniru Svjetske lige. Pali su u Podgorici Australci u utakmici u kojoj smo se mučili, primili tri pogotka iz kontre, ali unatoč greškama kontrolirali utakmice.

Poveli smo pogotkom Boškovića s igračem više, a nakon što je poravnao Miller u kontri, Antonijević prvo s igračem više pred kraj prve četvrtine, a potom isti igrač početkom druge četvrtine pogađa za 3:1.

Nakon dva primljena pogotka, Barać pogađa za 4:3, nakon novog pogotka u mreži Pavića, sad je uspješan Hinić za 5:4. Australci preko Maitlanda i Campbella uspjevaju doći prvi i jedini put u vodstvo (6:5, 3:18 prije kraja treće četvrtine). Hinić s igračem više svojim drugim pogotkom je izjednačio na 6:6.

Posljednja četvrtina bila je u znaku centra Nikše D...

25. travanj 2024 09:55