Ostalouz rub bazena

Novi poraz u Superligi: vaterpolisti protiv Mađarske u četvrtfinalu

21. lipnja 2018. - 00:57
hrvatska_australija14-150618

Hrvatski vaterpolisti u susretu su 3. kola skupine B završnog turnira Svjetske lige u Budimpešti izgubili od SAD-a sa 10-11 (1-2, 2-5, 5-4, 2-0).

Hrvatski vaterpolisti vrlo su loše odigrali prvi dio utakmice protiv SAD-a, pogotovo drugu četvrtinu koji su izgubili sa 2-5, da bi se u nastavku ipak uspjeli približiti na samo gol zaostatka, no u posljednjih četiri i pol minute susreta niti jedna momčad nije uspjela postići pogodak te je preokret ipak izostao.

Po dva gola za Hrvatsku postigli su Ante Vukičević i Josip Vrlić, dok su se po jednom u strijelce upisali Hrvoje Benić, Loren Fatović, Ivan Krapić, Lovre Miloš, Anđelo Šetka i Javier Garcia. Kod SAD-a najbolji je bio Alexander Bowen s pet golova.

Naši vaterpolisti će u četvrtfinalu završnog turnira Svjetske lige, koji se ...

18. travanj 2024 17:01