Ostalouz rub bazena

Zvončacu prva runda: Jadran duplo bolji od Mornara u borbi za broncu

16. svibnja 2018. - 22:36
mornar_jadran8-270118

Vaterpolisti Jadrana napravili su pola posla na putu do osvajanja trećeg mjesta u Prvenstvu Hrvatske nakon što su u gradskom derbiju u Poljudu svladali Mornar Brodospas i poveli u seriji koja se igra na dvije pobjede. Jadranov je trijumf apsolutno zaslužen. Momčad Ivana Asića pokazala je moć, premda je konačan rezultat možda malo grub iz perspektive Mornara, pogotovo ako znamo da je utakmica do polovice treće četvrtine bila rezultatski prilično otvorena.

Ključnim se pokazao trenutak sredinom druge četvrtine, u 13. minuti. Mornar je taman bio u naletu smanjivši vodstvo Jadrana od 4:1 iz prve četvrtine na 5:4. Dosuđen je potom i peterac za sastav Zdeslava Vrdoljaka, no Čagalj je pogodio vratnicu.

Umjesto izjednačenja, na suprotnoj je strani u istoj minuti Goreta odveo Jadra...

23. travanj 2024 09:11