Jadranaši pali u završnici protiv Mladosti, ostaje im borba za treće mjesto

Piše P.S.
6. svibnja 2018. - 21:55
jadran_mladost6-060518

Splitski Jadran bio je sasvim blizu pobjede protiv Mladosti i treće utakmice u polufinalu Prvenstva Hrvatske, ali su u završnici pali, izgubili 9:11 i ostaje im borba za treće mjesto.

- Nemam što zamjeriti svojim igračima, falilo je malo, malo realizacije u završnici, nismo zabili, oni jesu i ostaje nam sada pribrati se i koncentrirati da osvojimo treće mjesto - rekao je trener Jadrana Ivan Asić.

Domaći su počeli odlično. Prvi je mladostaše probio Nathan Power u četvrtoj minuti s igračem više. Luka Bukić je u sedmoj minuti izjednačio, ali je odmah na drugoj strani za 2:1, opet s igračem više, zabio Milardović. A onda je prekrasnom šraubom na 3:1 povisio Ivan Krapić.

Uraganski je bio i početak druge četvrtine, za 4:1 zabio je Šetka, pa je Anić obranio peterac Luki Buki...

25. travanj 2024 02:39