POŠK bolji od Partizana, jugaši uvjerljivi u derbiju, Jadran remizirao u Budvi

Piše V. Babić, T. Vlašić
21. veljače 2018. - 23:52
mladost_jug21-210218

Fenomenalnom obranom na čelu s vratarom Marijom Podrugom (16 obrana) POŠK je na Poljudu svladao Partizan i uključio se u borbu za Final Four.

Sve je naizgled bilo riješeno golom Vulete za 6:2 šest minuta prije kraja. Do tog trenutka POŠK je igrao briljantno. U defenzivi pogotovo. Podrug je bio vrlo raspoložen od samog početka, ali ne smije se zanemariti ni učinak njegovih suigrača u polju koji su svojom pokretljivošću i dobrim blokom otežavali posao suparničkim šuterima.

Međutim, s dva gola u nizu Partizan se približio na 6:4. Tu se situacija malo zakomplicirala, no srećom po trenera domaćih Damira Polića na tome su gosti iz Beograda i ostali iako su minutu i pol prije zadnje sirene imali napad za minus jedan.

Polić je prije utakmice izjavio kako je POŠK bolji od Partiz...

24. travanj 2024 09:56