OstaloUZ RUB BAZENA

'Gospari' odradili malo jači trening: dvije četvrtine dovoljne za visoku pobjedu

2. veljače 2018. - 23:10
jadran_jug4-020218

Vodeća momčad Triglav A 1 lige dubrovački Jug CO u Splitu je nadigrao Jadrana pobijedivši s čak 20:9. Lakoćom su gosti došli do novih bodova, do 11. Pobjede u isto toliko utakmica.

Gosti iz Dubrovnika odlično su otvorili dvoboj i za manje od tri minute vodili su 3:0, a prvu četvrtinu lakoćom su riješili u svoju korist s čak 6:1. Dubrovački vaterpolisti su pokazali da su bolji, brži, jači, ali baš da prvu četvrtinu okončaju sa 6:1... U drugoj se dionici Jadran uspijevao nekako nositi, izgubili su i tu četvrtinu s 4:7, ali su barem u napadu nešto napravili, dok obrana i dalje nije funkcionirala. Pogotovo su jugaši bili opasni u brzim kontranapadima iz kojih su zabijali Lončar, Fatović...

- Iskreno, došli smo u Split s mislima prema Ligi prvaka i utakmici protiv Olympi...

19. travanj 2024 19:41