Vaterpolopolufinale ph

Šibenčani iznenadili na početku, ali do poluvremena jadranaši preokrenuli i stigli do pobjede

Piše P.S.
13. travnja 2022. - 20:48

Iznenadili su gosti jadranaše na startu, golovima Gorete i Koprčine poveli 2:0. Ekspresno su domaći izjednačili, zabio je Jerko Marinić-Kragić za 1:2, a potom i Harkov. No, eto opet "sunčanih" u prednosti, Pelicarić je zabio za 2:3.

Okrenula se potom utakmica u očekivanom smjeru i Jadran je poveo 6:3. Ako ste mislili da se Solaris tu predao, prevarili ste se, eto ih golom Penave i realiziranim petercem Gorete ma 6:5. Imali su i napad za izjednačenje...

Tada je Jadran opet napravio odmak i otišao na 9:5 do poluvremena. To je bio kraj. Malo po malo, eto ih i do 15:7... Daleko od "sunčanih", bez opasnosti da izgore.

Druga utakmica na rasporedu je u petak u Šibeniku.

19. travanj 2024 13:41