Vaterpololiga prvaka

Novi bodovi ‘gospara‘: opet odlično otvaranje Juga, plus pet u drugoj četvrtini, na kraju su znali odbiti napad jakog CN Marseillea

15. prosinca 2020. - 17:11

Jug Adriatic osiguranje je ostvario i drugu pobjedu na turniru skupine 'A' europske Lige prvaka. Nakon očekivanog uspjeha protiv Spandaua 04 (13:7), dobio je u talijanskoj Ostiji i vrlo dobri CN Marseille s 11:10. Ponovno je bolje otvorio utakmicu. Imao je u drugoj četvrtini i pet pogodaka viška (8:3), ali je 95 sekundi prije kraja utakmice francuski sastav, kandidat za završni turnir, neki ga vide i u borbi za sam vrh, zaprijetio. Stigao je na samo pogodak zaostatka (10:9). Jug pogotkom Lončara uspio je odbiti napad francuskog sastava, aktualnog pobjednika Eurocupa, te upisati nove bodove.

Redom, Vernoux je izborio peterac, koji je skrivio Benić, a realizirao Prlainović. CN Marseille je poveo u 4. minuti s 1:0, ali nakon toga, u preostale četiri minute prve četvrtine, sjajn...

19. travanj 2024 10:12