Vaterpololiga prvaka

Joković zabio 40 sekundi prije kraja: bod Jugašima kod izravnog konkurenta u borbi za plasman na Final 8

Piše Tonči VLašić
25. siječnja 2023. - 22:17

Bod Jugašima kod izravnog konkurenta u borbi za plasman na Final 8. Dobar rezultat, a jesu li oni, s obzirom na kretanje rezultata, zadovoljni nakon 9:9 kod Genesys OSC-a?

Redom, Marton Toth, kapetan domaćina, pogodio je za vodstvo na otvaranju 2. minute utakmice. Oslobodio se Matiasa Biljake, te ostao jedan na jedan s Tonijem Popadićem. Jug je prvi pogodak postigao u prvim sekundama 5. minute, a nakon samo minutu i 51 sekundu igre od izjednačenja na 1:1, vodio s 3:1. Konstantinos Kakaris je prvi pogodio, zatim Marko Žuvela s igračem više, a nakon toga Toni Mozara. I onda, dvije sekunde prije kraja prve četvrtine, digao se nakon prekršaja na njemu kapetan Loren Fatović, te naciljao kroz šumu ruku domaćih gornji lijevi kut gola Martona Levaija za plus tri (4:1).