Vaterpololiga prvaka

Jadranaši nisu uspjeli iznenaditi Vouliagmenija: ‘Kada smo bili u šansi izjednačiti, imali smo i malo nesreće‘

Piše Pero Smolčić
10. siječnja 2023. - 20:07

U jako bitnoj utakmici za plasman na Final Eight Lige prvaka Jadran je u gostima izgubio od Vouliagmenija 13:12.

Nije da Jadran nije imao prilika, nakon prve dvije četvrtine igrač više splitske momčadi bio je samo tri od devet... U obrani su bili agresivni, pokušali u početku s presingom, ali Grci su uspijevali pronaći put do mreže, dva puta iz peterca i na poluvrijeme otišli sa solidnih 7:5.

Odmah na početku treće četvrtine prekrasnom akcijom za Marina Čaglja Jadran je smanjio na 7:6, a nakon još tri minute na 7:7 je bombom izjednačio Burić. Bilo je gusto, pet minuta do kraja Butić je smanjio na 11:10, sve je bilo otvoreno. Ipak, presudio je Nikolaidis golom za 13:11 minutu prije kraja.

- Nismo našli način kako zaustaviti centre Vouliagmenija. Oni su odigrali jako dobru u...

20. travanj 2024 01:23