Vaterpoloregionalna liga

Jadranaši nakon drame došli do pobjede protiv Beograđana

Piše Pero Smolčić
14. siječnja 2021. - 20:39

U velikoj drami, pripetavanjem s pet metara, Jadran je došao do pobjede nad Crvenom Zvezdom u prvom kolu kvalifikacijske skupine Regionalne vaterpolske lige u Beogradu.

Ključna je bila obrana Luke Podruga koji je „skinuo” loptu Milošu Vukičeviću nakon što je Zović zabio za 14:13.

Lijepo je za jadranaše izgledao pogled na semafor tri minute prije kraja treće četvrtine, na njemu je pisalo 10:6. S četiri gola viška u tim je trenucima izgledalo kako će bodovi za splitski klub biti lako upisani.

Ipak, opet drama. I to kakva. Serijom od 4:0 vaterpolisti Crvene Zvezde izjednačili su na 10:10 četiri minute prije kraja dvoboja.

Dugi „post” splitske momčadi prekinuo je golom iz peterca za 11:10 Rino Burić, no zvezdaši su bili u naletu i golom Subotića iz peterca eto ih na 11:11. ...

20. travanj 2024 06:24