Vaterpolouz rub bazena

‘Gospari‘ potvrdili prvo mjesto: iako to konačni rezultat ne sugerira, Dubrovčani su kontrolirali čitav tijek susreta

Piše Mladen Bariša
14. veljače 2020. - 21:36

Najave vaterpolista Mladosti kako će u svom bazenu, u izravnom srazu s Jugom, preuzeti čelnu poziciju Regionalne lige i izboriti domaćinstvo Final Foura, posve su se izjalovile. ''Žapcima'' je za taj podvig trebala pobjeda s četiri (ili više) golova razlike. No, već je nakon prvih osam minuta bilo jasno da će domaća momčad teško ostvariti željeni naum. Ponajprije odličnom igrom u obrani ''gospari'' su neutralizirali (nerealnu) ambiciju domaće momčadi.

Jug je početkom druge četvrtine poveo četiri pogotka razlike (5:1). No, umjesto rutinske kontrole utakmice uslijedilo je ležernije razdoblje igre dubrovačke momčadi. Mladost je iskoristila opuštanje kod Juga i serijom od 3:0, naizgled se vratila u utakmicu (4:5).

U trećoj četvrtini gosti su vratili prednost od četiri go...

19. travanj 2024 12:49