Vaterpololiga prvaka

Bijač je bio ključ: Grci dominirali, ali su jadrananši imali šansu u završnici sasvim zakomplicirati dvoboj

14. prosinca 2021. - 20:30

U utakmici petog kola LEN Lige prvaka Olympiacos je očekivano pobijedio splitski Jadran u utakmici u kojoj su Grci dominirali, ali su jadranaši imali šansu u završnici sasvim zakomplicirati dvoboj.

U zadnjoj četvrtini Splićani su napravili seriju od 3:0 i Olympiacos je od komotnih 12:7 došao u situaciju da vode samo 12:10. Uz to su se jadranaši još jednom uspješno obranili i krenuli u novi napad. Bilo je dvije i pol minute do kraja, igrač više, loptu je na dva i pol metra primio Dužević, ali mu je Marko Bijač obranio. Bio je to baš zicer za doći na minus jedan s dovoljno vremena za barem remi, ali Bijač nije dao.

Hrvatski vratar bio je zapravo i ključni igrač utakmice. Branio je, pogotovo u prve dvije četvrtine, odlično i tu je donio prevagu svojoj momčadi. Skinuo je nek...

24. travanj 2024 19:57