Novak Đoković se vratio u Beograd. Još uvijek prvi reket svijeta, odabrao je srpsku prijestolnicu kao bazu za pripreme. Uskoro kreće sezona na zemlji, a za očekivati je kako će Novak nastupiti na ATP turniru u Monte Carlu.
U dobrom raspoloženju odradio je prve treninge, ali odmah se da primijetiti kako u njegovom društvu nije bilo Gorana Ivaniševića.
Je li to najava prekida suradnje ili samo slučajnost? Naime, nakon neuspjeha na Indian Wellsu, Đoković se povukao s turnira u Miamiju, a nakon svega su uslijedile brojne kritike na račun tenisača, kao i njegovog trenera.
- Mislio j...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....