Tenisiznenađenje

Ćorić poražen u drugom kolu Rima, domaći igrač Travaglia slavio u dva seta

16. rujna 2020. - 15:52

Hrvatski tenisač Borna Ćorić nije se uspio plasirati u 3. kolo ATP turnira iz serije "masters 1000" u Rimu, bolji od njega je u dvoboju 2. kola nakon dva sata i 23 minute igre bio Talijan Stefano Travaglia sa 7-6 (2), 7-5.

Ćorić u dvoboju protiv 84. igrača svijeta, koji je prije turnira u Rimu ostvario tek 12 pobjeda u 35 mečeva na ATP Touru, nije igrao na razini na kojoj je bio na nedavnom US Openu ili u susretu 1. kola protiv Čileanca Garina. Naš je igrač previše griješio u ključnim trenucima te je 28-godišnji Travaglia ostvario jednu od najvećih pobjefda u karijeri.

Iako je kod rezultata 4-4 u prvom setu izgubio servis, Ćorić je u sljedećoj igri spasio tri vezane set lopte Travaglije prije no što je vratio "break", no u odlučujućoj igri je Travaglia nakon 2-2 spojio pet ...

19. travanj 2024 20:04