Tenisdavis cup

Hrvatska loše krenula u obranu naslova: Rusi pobijedili u sva tri meča, naši tenisači osvojili ukupno samo jedan set

18. studenog 2019. - 23:55

Hrvatska teniska reprezentacija krenula je u obranu naslova pobjednika Davis Cupa porazom od Rusije sa 0-3 u susretu 1. kola B skupine završnog turnira novog formata Davis Cupa.

Rusija je osigurala pobjedu u prva dva meča nakon što je Andrej Rubljov pobijedio Bornu Goju sa 6-3, 6-3, a zatim Karen Hačanov porazio Bornu Ćorića sa 6-7 (4), 6-4, 6-4.

U posljednjem meču Hačanov i Rublev su u igri parova bili bolji od Ivana Dodiga i Nikole Mektića sa 7-6 (3), 6-4.

U prvom meču dana Borna Gojo, 21-godišnji debitant u našoj teniskoj reprezentaciji, poražen je od Andreja Rubljova sa 3-6, 3-6 poslije sat i osam minuta igre.

Borna Gojo (ATP-280), koji je tek prije tri mjeseca krenuo u svijet profesionalnog tenisa, loše je krenuo u meč protiv favoriziranog Rubljova, 23. igrača svijeta. Izg...

23. travanj 2024 14:45