TenisTeniske paralele

Trenirao živce navijačima: do svoje 13 pobjede u Dohi Đoković se namučio protiv najboljeg mađarskog tenisača

2. siječnja 2019. - 21:22
2019-01-02T161240Z_161268445_RC11ED080990_RTRMADP_3_TENNIS-DOHA.JPG

Najbolji mađarski tenisač Marton Fucovics zadržao je najboljeg tenisača svijeta Novaka Đpkovića gotovo dva sata na terenu u dvoboju 2. kola ATP turnira u Dohi, prije nego što ga je srbijanski igrač uspio svladati sa 4-6, 6-4, 6-1.

Sve do desetog gema drugog seta 26-godišnji Fucsovics uspio je ostaviti Đokovića bez ijedne prilike za 'break'. No, kod vodstva 5-4 svjetski 'broj 1' došao je do dvije set-lopte. Fucsovics je spasio prvu, a na drugu pogriješio u procjeni, zaustavio izmjenu misleći da je Đokovićeva lopta prešla osnovnu crtu, ali ga je "Oko sokolovo" demantiralo i dodijelilo poen prvom nositelju.

Nakon što je osvojio drugi set i izjednačio rezultat, Đoković je počeo puno bolje reternirati, što se odmah osjetilo na rezultatu. Mađar do kraja meča više nijednom nije...

17. travanj 2024 00:25