Tenislaganih 3:0!

Fenomenalni Ćorić pomeo Chardyja za vodstvo Hrvatske u finalu Davis Cupa!

23. studenog 2018. - 17:25

Posljednje finale Davis Cupa u aktualnom formatu počelo je danas u 14 sati u francuskom Lilleu. Domaćini Francuzi, branitelji naslova, ugostili su Hrvatsku, a prvi su na teren izašli Jeremy Chardy i naš drugi reket Borna Ćorić, Prvi gem dao je naslutiti da bismo mogli gledati dramatičan susret, a nakon 13 minuta do vodstva je stigao Ćorić. Ipak, nikakve drame u prvom setu nije bilo. Borna je još jednom oduzeo servis svom protivniku i stigao do vodstva 1:0 u setovima rezultatom 6:2.

Drugi set je ponudio puno veći otpor Chardyja, a Ćorić ga je slomio u 11. gemu, spasivši usput nekoliko break lopti. Rezultatom 7:5 došao je do 2:0 u setovima.

U trećem setu Ćorić je servis Francuzu oduzeo već u trećem gemu i mirno priveo posao kraju za vodstvo Hrvatske 1:0. Uskoro će na teren Ma...

20. travanj 2024 02:45