TenisTeniske paralele

Loš dan za nositelje: trojica ispala, Britanac Norrie izbacio Bornu Ćorića

27. rujna 2018. - 00:44
coric_tifoe38-160918

Britanac Cameron Norrie (ATP - 73.) plasirao se u srijedu u četvrtfinale ATP turnira u kineskom Shenzhenu, gdje je u dvoboju 2. kola pobijedio 21-godišnjeg Zagrepčanina Bornu Ćorića (ATP - 18.) sa 6-4, 7-6 (8) nakon dva sata i 10 minuta borbe.

Bio je to dvoboj propuštenih prilika za našeg Davis Cup reprezentativca, koji je u prvom setu imao čak osam 'break-lopti', ali nijednu nije uspio iskoristiti. Prve tri prilike za 'break' imao je u početnom gemu, još tri pri rezultatu 3-3, a Norrie je spasio i dvije 'break-lopte' kod 4-4, da bi u desetom gemu došao do svoje prve prilike i odmah je pretvorio u osvojeni set.

Ćorić je još veći preokret dopustio u drugom setu u kojem je konačno načeo početni udarac suparnika te s dva 'breaka' prednosti poveo 4-1. Uslijedio je Norriejev niz od ...

18. travanj 2024 23:33