Tenisatp cincinatti

Ćorić zaustavljen u drugom kolu, Kyrgiosu pobjeda u tri seta

16. kolovoza 2018. - 11:37

Hrvatski tenisač Borna Ćorić (ATP-21.) zaustavljen je u drugom kolu teniskog turnira u Cincinnatiju gdje je sa 7-6 (1), 0-6, 6-3 bio bolji Australac Nick Kyrgios poslije sat i 50 minuta igre.

Prvi izjednačeni set dobio je Kyrgios nakon tiebreaka, a drugi set Ćorić privodi kraju u svoju korist bez izgubljenog gema. Treći odlučujući set dobija Kyrgios nakon što je uzeo servis hrvatskom tenisaču i to prvi put u meču.

Australac je servirao 16 aseva, a Ćorić deset. Hrvatski je tenisač bio malo bolji na prvom servisu, a Australac na drugom. Ćorić je Kyrgiosu uzeo servis tri puta, a svoj je izgubio jedan put i to u odlučujućem trećem setu.

Ovo je bio njihov treći međusobni ogled i druga pobjeda Australca, 18. tenisača svijeta.

19. travanj 2024 14:11