Tenisatp tour

Ćorić bez polufinala Dohe, Španjolac prejak

1. ožujka 2018. - 15:36

Hrvatski tenisač Borna Ćorić nije se uspio plasirati u polufinale ATP turnira u Dubaiju, bolji od njega je u četvrtfinalu bio treći nositelj Španjolac Roberto Bautista sa 7-6 (4), 6-4 nakon sat i 42 minute igre.

Bio je ovo peti međusobni dvoboj Ćorića i Bautiste i četvrta pobjeda španjolskog igrača koji je u oba seta manje griješio u odlučujućim trenucima.

Oba seta imala su sličan tijek, u oba je Ćorić spašavao "break-lopte" suparnika u svom prvom servis-gemu, samo da bi gubio svoj početni udarac bez osvojenog poena sredinom obje dionice.

U prvom setu Ćorić je u svom prvom servis-gemu spasio dvije prilike Bautiste da mu oduzme servis, oba puta se izvukao dobrim početnim udarcem, da bi odmah potom ostvario "break" i poveo sa 2-1. Tu je prednost 21-godišnji Zagrepčanin uv...

25. travanj 2024 06:41