Tenismasters

Čilićev drugi poraz u Londonu: plasman u polufinale sada je sveden na teoriju

14. studenog 2017. - 19:54
2017-11-14T160825Z_1446751943_RC14B6050FB0_RTRMADP_3_TENNIS-ATPFINALS.JPG

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić doživio je još jedan poraz u tri seta u svom trećem nastupu na londonskom ATP Finalu, nakon što ga je u utorak svladao Amerikanac Jack Sock sa 5-7, 6-2, 7-64) poslije dva sata i 28 minuta igre.

Deveti tenisač svijeta još je jednom potvrdio kako ne leži Čiliću, jer ga je uspio pobijediti već treći put u isto toliko dvoboja, iako je rasplet prvog seta, kao i početak trećeg išao na ruku našem tenisaču. No, baš kao i u dvoboju sa Alexanderom Zverevom, Čilić nije uspio iskorisiti prednost 'breaka' u trećem setu.

Prilično sretno je naš tenisač osvojio prvi set u dvoboju sa Sockom, koji je krenuo u meč s 'breakom', ali odmah u sljedećem gemu izgubio servis. Sve do 11. gema više nije bilo prilika za 'break', a onda je zaprijetio Amerika...

20. travanj 2024 08:25