Tenisbranio titulu

Karlović ispao u prvom kolu turnira u Los Cabosu

2. kolovoza 2017. - 11:58

Put prema obrani naslova na turniru u meksičkom Los Cabosu za hrvatskog tenisača Ivu Karlovića završio je već na prvom koraku, nakon što ga je u noći s utorka na srijedu u 1. kolu svladao Francuz Quentin Halys (ATP - 126.) sa 7-6 (5), 7-6 (8) za 100 minuta igre.

Karlović je jedinu 'breka-loptu' Francuza, koja je ujedno bila i set-lopta, morao spašavati u 12. gemu prvog seta. Odluka je o pobjedniku prve dionice meča ostavljena je za 'tie-break' u kojem je Karlović vodio 4-2, ali od sljedećih šest poena osvojio samo jedan.

U drugom setu je naš tenisač propustio tri prilike za 'break' u drugom gemu te još jednu u osmom, pa je opet o osvajaču seta odlučivao 'tie-break'. Karlović je poveo 5-3, ali je francuski kvalifikant preokretom došao do 6-5 i prve meč-lopte. Uslijedile su dv...

19. travanj 2024 16:33