TenisRoland garros

Ćorić prošao, Konjuh ispala

26. svibnja 2016. - 18:33
coric

Mladi 19-godišnji hrvatski tenisač Borna Ćorić u četvrtak je svladao Australca Bernarda Tomića s 3-6, 6-2, 7-6 (4), 7-6 (6) i pridružio se Ivi Karloviću kao naš drugi predstavnik u trećem kolu Grand Slam turnira u Roland Garrosu.

Dva sata i 47 minuta trajala je borba Ćorića i Tomića u kojoj je hrvatski Davis Cup reprezentativac nadoknadio gubitak prvog seta te odlično odigranim 'tie-breakovima' u trećem i četvrtom setu uzvratio Australcu za poraz na prošlogodišnjem turniru u Indian Wellsu, gdje su odigrali jedini prethodni međusobni dvoboj.

Jedan break donio je Tomiću prvi set, ali već na početku drugog Ćorić je po prvi put slomio početni udarac četiri godine starijeg suparnika. U drugom setu je to još dvaput ponovio, a da je imao malo bolju realizaciju break-lopti (3/...

23. travanj 2024 15:45