Kostanić-Tošić izgubila u finalu Zlina, Ančić prošao prvo kolo Rosmalena

15. lipnja 2008. - 21:05

Anna Lena Groenefeld još jednom je bila “kobna” za Jelenu Kostanić-Tošić, Njemica je osvojila challenger u Zlinu pobijedivši u finalu Splićanku sa 6:3, 4:6, 6:1. Time je malo usporen povratak Jelene u Top 100 najboljih tenisačica, no s 45 bodova iz Zlina poskočit će za dvadesetak mjesta, te bi već danas trebala biti otprilike 117. reket svijeta. A s time će itekako biti zadovoljna jer je samo nekoliko tjedana ranije bila izvan Top 150.

Još zadovoljnija će biti Njemica, prije dvije godine 14. tenisačica svijeta, a danas tek 436. Trijumf u Zlinu donijet će joj pomak od skoro dvjesto mjesta! Bilo je to finale, dviju teniskih povratnica na stare staze uspjeha...

Rafael Nadal osvojio je prvi turnir na travi. Španjolac je u finalu Queen’sa sa 7:6(6), 7:5 nakon dva sata i 15 ...

20. travanj 2024 13:58