Strani nogometnapeti premiership

Vodeći Arsenal nije uspio slaviti u trećoj utakmici zaredom, potop Tottehama na gostovanju kod Leicestera

11. veljače 2023. - 19:10

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić igrao je do 75. minute za Tottenham Hotspur koji je na gostovanju kod Leicester Cityja pretrpio uvjerljiv 1-4 (1-3) poraz u susretu engleskog prvenstva.

Tottenham je poveo golom Bentancura (14) iz gužve nakon kronera, ali je Leicester ekspresno preokrenuo golovima Mendyja (23) i Maddisona (25) sredinom prvog poluvremena. Iheanacho (45+4) je na samom ispteku prvog poluvremena povisio na 3-1, da bi Barnes (82) postavio konačni rezultat.

Peti Tottenham je tako ostao na 39 bodova, jednim manje, ali sada i uz dvije utakmice više odigrane od četvrtog Newcastle Uniteda koji od 18.30 sati gostuje kod Bournemoutha. Leicester je, pak, skočio na 13. mjesto sa 24 boda.

Posljednji Southampton je bez Mislava Oršića i Duje Ćalete-Cara, koji nisu bili...

22. travanj 2024 23:01