Visoka pobjeda Barcelone na gostovanju kod Mallorce, Budimir propustio dvije odlične prilike

14. lipnja 2020. - 00:27

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 28. kola španjolskog nogometnog prvenstva vodeća Barcelona je sa 4-0 u gostima dobila Mallorcu, koja se bori za opstanak.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić je odigrao drugo poluvrijeme i upisao 300.-tu utakmicu u dresu Barcelone koja sada ima pet bodova prednosti u odnosu na Modrićev Real Madrid, koji u nedjelju igra protiv Eibara.

Za Barcelonu strijelci su bili Arturo Vidal (2), Martin Braithwaite (37), Jordi Alba (79) i Leo Messi (90+3). Uz pogodak, Messi je dodao i dvije asistencije, za prvi i treći gol.

Hrvatski napadač Ante Budimir, najbolji strijelac Mallorce sa devet pogodaka, igrao je do 85. minute i imao je dvije odlične prilike, ali ih nije iskoristio. Prvu u završnici prvog poluvremena, kada je njegov pokušaj glavom bio trunku...

19. travanj 2024 19:35