Strani nogometpremier league

Velike sudačke pogreške gurnule Chelsea prema pobjedi, preokret se dogodio u zadnjim minutama utakmice

31. ožujka 2019. - 19:58

U susretu 31. kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea je na gostovanju pobijedio Cardiff City sa 2-1 velikim preokretom u posljednjih šest minuta utakmice.

Međutim, susret su obilježile tri velike sudačke pogreške koje su gurnule 'Bluese' prema pobjedi.

Domaćin je poveo u 46. minuti golom Victora Camarase, a 10 minuta kasnije dogodila se prva sporna situacija. Toni Rudiger je u kaznenom prostoru gostiju oborio Seana Morrisona. Bio je to čisti jedanaesterac, ali sudac Craig Pawson nije pokazao na bijelu točku.

Cardiff je čuvao vodstvo do 84. minute kada je Cesar Azpilicueta zabio za 1-1. 'Bluesi' su izjednačili iz velikog zaleđa, no Pawson je priznao pogodak. Samo dvije minute kasnije dogodila se i treća sporna situacija, Rudiger je kao posljednji igrač obrane oborio domaćeg na...

25. travanj 2024 10:22