Strani nogometpuno iznenađenja

Večer gostiju na bundesligaškim travnjacima: Kramarić zabio dva gola i spasio Hoffenheimu bod u sudačkoj nadoknadi

24. siječnja 2023. - 22:47

Hrvatski reprezentativni napadač Andrej Kramarić postigao je oba pogotka za Hoffenheim u 2-2 (1-1) domaćem remiju sa Stuttgartom u susretu 17. kola njemačkog prvenstva.

Kramarić je doveo svoju momčad u vodstvo u 11. minuti kada je iz blizine pogodio gornji lijevi kut sparničkog gola, da bi u četvrtoj minuti nadoknade odličnim udarcem iskosa s desne strane pogodio suprotnik kut za konačnih 2-2. U međuvremenu je Stuttgart preokrenuo golovima Guirassyja u 45. i Enda u 77. minti.

Bili su to četvrti i peti Kramarićev prvenstveni gol ove sezone, a odigrao je čitav susret za Hoffenheim. Borna Sosa zbog ozljede nije konkurirao za nastup u sastavu Stuttgarta.

Hoffenheim je 13. na ljestvici sa 19 bodova, a Stuttgart 14. sa 16.

Vodeći Bayern spasio se domaćeg poraza od Koelna pogotkom Ki...

18. travanj 2024 08:05