Strani nogometLagana pobjeda

Uvjerljivi Englezi preuzeli vrh ljestvice Kosovu, hattrick Kanea

7. rujna 2019. - 22:16

Engleski nogometaši slavili su u susretu A skupine kvalifikacija za EURO 2020 na Wembleyu protiv Bugarske s 4-0 i preuzeli vodstvo u A skupini s maksimalnih devet bodova.

Englezi su do uvjerljivog trijumfa došli na krilima Harrya Kanea, koji je na ovoj utakmici upisao "hat-trick" i jednu asistenciju za gol. Kane je prvo u 24. minuti na dodavanje Raheema Sterlinga načeo mrežu gostiju, a u 49. minuti je bio precizan s "bijele točke" nakon prekršaja nad Rashfordom. Kane je bio asistent kod trećeg gola, a strijelac je bio Sterling u 55. minuti, a u 72. minuti po drugi puta je bio precizan iz jedanaesterca, koji je i napravljen na napadaču Tottenhama.

Nogometaši Kosova došli su do jedne od najvećih pobjeda u svojoj povijesti svladavši u u okviru kvalifikacija za EURO 2020 u Prištin...

25. travanj 2024 07:04