Strani nogometLiga prvaka

Uvjerljive pobjede Maccabija i Crvene zvezde, Dynamo stekao minimalnu prednost

3. kolovoza 2022. - 22:55

Nogometaši kijevskog Dynama, Maccabi Haife i Crvene zvezde ostvarili su pobjede u prvim susretima trećeg pretkola Lige prvaka igranim u srijedu.

Izraelski prvak je u Haifi pobijedio Apollon Limassol sa 4-0 načinivši veliki korak prema play-offu.

Maccabi je poveo autogolom Mathieua Peybernesa u 38. minuti, a potom je dva gola zabio Ali Muhammad (54, 62). Konačan rezultat je postavio Frantzdy Pierrot u 79. minuti. Domaćinu je put do pobjede olakšalo isključenje Vukašina Jovanovića u 60. minuti.

Pobjednik iz ovog para u play-offu za plasman u Ligu prvaka igrat će protiv boljeg iz duela Crvene zvezde i armnskog Pjunika.

Beogradski sastav je u prvom susretu slavio sa čak 5-0 i praktički sve riješio i prije uzvrata.

Strijelci su bili Osman Bukari (29, 44, 70), Kings Kangwa (33) i Ste...

18. travanj 2024 18:27