Uspješan start hrvatskih trenera na otvaranju sezone u Italiji: Tudor pobijedio velikana, Jurić igrao gotovo cijelu utakmicu s igračem manje

26. kolovoza 2019. - 10:38

U 1. kolu talijanskog prvenstva Cagliari je u nedjelju kod kuće izgubio od Brescije sa 0-1, a strijelac je bio Alfredo Donnarumma u 54. minuti iz penala. Veznjak Marko Rog, koji je stigao u Cagliari na posudbu, nije imao pravo nastupa, dok Filip Bradarić, koji želi napustiti klub, nije bio u sastavu momčadi sa Sardinije.

Verona, koju vodi hrvatski trener Ivan Jurić, od 13. minute je imala igrača manje jer je Pawel Dawidowicz zbog skrivljenog penala dobio crveni karton. No, ipak je protiv Bologne izvukla remi 1-1.

SPAL je protiv Atalante vodio 2-0 nakon 26. minuta, ali su golovima Robina Gosensa (34) i Luisa Muriela (70, 76) gosti došli do pobjede 3-2. Hrvatski veznjak Mario Pašalić za Atalantu je odigrao cijeli susret i dva puta je zaprijetio protivniku. U 10. minuti nakon kornera g...

25. travanj 2024 02:37