Strani nogometVečernji program

Tvrde obrane i neraspoloženi napadači: dvoboji Konferencijske lige završeni minimalnim pobjedama uz jedan zgoditak

16. veljače 2023. - 23:46

Nogometaši Lazija slavili su s 1-0 na svom Olimpicu protiv rumunjskog Cluja u prvom dvoboju doigravanja za osminu finala Konferencijske lige.

Rimljani su u 15. minuti ostali bez isključenoga Španjolca Patrica, ali su i s igračem manje stigli do pobjede. Pobjednički gol djelo je Cira Imobillea u četvrtoj minuti nadoknade prvog dijela.

Toma Bašić je ostao na klupi Rimljana, a kod Cluja je Karlo Muhar zamijenjen u 61. minuti, Lovro Cvek ušao u 46. minuti, a Denis Kolinger ostao na klupi. Četvrti Hrvat u sastavu Rumunja, Gabriel Debeljuh, zbog ozljede nije bio u sastavu.

Ludogorec je u Razgradu s 1-0 porazio Anderlecht, a jedini gol za Bugare polučio Brazilac Igor Thiago u 9. minuti. Na Cipru je AEK Larnaca s 1-0 svladao ukrajinski Dnipro, a pobjednički gol djelo je Španjolca Angel...

19. travanj 2024 10:44