Strani nogometnastavlja se niz

Tudorov Marseille maršira dalje! Izbacili su Majerov Rennes i plasirale se u osminu finala Kupa

Piše Marko Crnjak/SN
20. siječnja 2023. - 23:52
Marseille‘s French midfielder Matteo Guendouzi (C) controls the ball during the French Cup round of 32 football match between Olympique de Marseille (OM) and Stade Rennais FC at the Stade Velodrome in Marseille, southern France on January 20, 2023. (Photo by Nicolas TUCAT/AFP)Nicolas Tucat/Afp

Igor Tudor upisao je novo slavlje u Kupu Francuske. Nogometaši Marseillea na domaćem Velodromeu pokazali su se boljima od Rennesa i izborili 1:0 pobjedu u šesnaestini finala, a presudni pogodak na utakmici postigao je Matteo Guendouzi. Hrvatski reprezentativac Lovro Majer za Rennes je igrao do 70. minute. Prijelomni trenutak stigao je u 59. minuti, kada je Guendouzi sjajno reagirao na dobivenu loptu unutar kaznenog prostora i neobranjivo potegao u desni kut vratara Pau Lopeza.

20. travanj 2024 16:11