Strani nogometliga prvaka

Tudor poražen u ludoj utakmici, Bayern lako u Barceloni, Perišić asistent, uvjerljivi Liverpool

26. listopada 2022. - 23:21

U derbiju večeri nogometne Lige prvaka Bayern je na Camp Nou pobijedio Barcelonu sa 3-0 osiguravši prvo mjesto u skupini C.

Bavarci su i prije ovoga kola osigurali prolaz, a ovom pobjedom i "jedinicu". Barca je pak prije početka susret doznala da je ostala bez osmine finala nakon što je Inter u Milanu porazio Viktoriju Plzen sa 4-0.

Bayern je poveo u 10. minuti golom Sadio Manea. Gnabry je sjajnom loptom pronašao senegalskog napadača, koji je za nekoliko centimetara izbjegao zaleđe, a potom izbio pred Barcinog golmana i zabio za 1-0. U 31. minuti nakon još jedne kontre zabio je i Eric Maxim Choupo-Moting.

U 44. minuti engleski sudac Anthony Taylor je dosudio kazneni udarac za Barcu nakon što je De Ligt srušio Lewandowskog. Međutim, nakon VAR provjere promijenio je svoju odluku. Kon...

25. travanj 2024 13:04