Strani nogometnogometna europa

Tudor poražen na Parku prinčeva, asist Rebića u pobjedi Milana

16. listopada 2022. - 23:44

U najvećem derbiju francuskog nogometa "Le Classiqueu", Paris Saint-Germain je pobijedio Marseille, kojeg vodi hrvatski stručnjak Igor Tudor, sa 1-0.

Pogodak odluke postigao je Neymar u sudačkoj nadoknadi prvog dijela. Dodajmo kako su gosti od 73. minute igrali s igračem manje nakon što je isključen Samuel Gigot.

PSG je mogao i uvjerljivije slaviti, no Pau Lopez je branio sjajno, a svojih prilika imali su i gosti.

Francuski prvak je prvih sedam minuta imao tri sjajne prilike, no Pau Lopez je dva puta zaustavio udarce Lionela Messija, a jednom Achrafa Hakimija. Vratar OM-a je u 19. minuti sjajno reagirao i na udaraca Kylana Mbappe, koji je zaprijetio i u 28. minuti, no španjolski vratar je bio sjajno raspoložen.

Prvu veliku priliku gosti su imali u 22. minuti, s ruba kaznenog udarac ...

25. travanj 2024 18:20