Strani nogometinter prošao

Trener Bayera pronašao ‘krivca‘ za poraz njegove momčadi u Hrvatu: Previše smo toga dozvolili Brozoviću, dobio je previše slobode u sredini

Piše SN
11. kolovoza 2020. - 10:41

Inter je u ponedjeljak postao prvi polufinalist Europske lige nakon što je u Dusseldorfu u utakmici četvrtfinala sa 2:1 svladao njemački Bayer Leverkusen, a nešto kasnije priključio mu se i Manchester United 1:0 pobjedom protiv Kopenhagena, pišu Sportske novosti.

Inter je došao u vodstvo u 15 minuti pogotkom Barelle, a Lukaku je šest minuta kasnije povećao na 2:1. Jedini strijelac za Bayer bio je Havertz u 24. minuti.

Marcelo Brozović odigrao je cijeli susret za Inter, i po riječima Bayerovog trenera Petera Bosza, bio jedan od glavnih krivaca za ispadanje njemačkog sastava.

"Izgubili smo utakmicu protiv velikog protivnika. Nismo dobro odigrali prvih 20 minuta, imali smo velikih problema s Lukakuom, a previše smo toga dozvolili Marcelu Brozoviću. Brozović je dobio puno previše...

16. travanj 2024 03:06