Strani nogometpogledajte video

Treba li Ronaldu još i to? Pri vodstvu od 4:0 pokušao iznuditi kazneni udarac, trener ga ubrzo nakon toga zamijenio

Piše SPORT SD
27. ožujka 2023. - 12:57

Portugal je s dvije pobjede otvorio kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2024. godine. Prvo su pobijedili Lihtenštajn s 4:0, a jučer su na gostovanju demolirali Luksemburg s čak 6:0. Doduše, od Portugala se i očekuje da takve protivnike s lakoćom pobijedi.

Briljirao je i Cristiano Ronaldo koji je zabio po dva gola u obje utakmice, no očito je pod svaku cijenu htio zabiti hat-trick jer se u 57. minuti susreta protiv Luksemburga bacio u šesnaesterac nakon duela s braničem domaće momčadi pokušavši iznuditi kazneni udarac.

Na njegovu žalost, sudac Radu Marian Petrescu je sve vidio te je Portugalac dobio žuti karton za simuliranje.

Video incidenta pogledajte OVDJE.

Ronaldo je izašao u 65. minuti svog 198. nastupa za reprezentaciju, za koju je postigao čak 122 gola.

23. travanj 2024 22:55