Strani nogometuvjerljiva pobjeda

Tottenham na krilima sjajnog Sona deklasirao Aston Villu u gostima

9. travnja 2022. - 22:56

Nogometaši Tottenham Hotspura izdvojili su se na četvrtom mjestu ljestvice engleskog prvenstva 4-0 (1-0) gostujućom pobjedom protiv Aston Ville u susretu 32. kola.

Briljirao je napadač iz Južne Koreje Son Heung-min koji je psotigao tri pogotka, a jednoga je dodao Šveđanin Dejan Kukuševski. Son je doveo goste u vodstvo već u 4. minuti kada je najbrže reagirao na blokirani udarac Kanea, da bi u nastavku upravo Kane s dvije asistencije, obje glavom, u idealne situacije slao prvo Kuluševskog koji je u 50. minuti pogodio za 2-0, a onda i Sona koji je u 66. minuti povisio na 3-0. Konačni rezultat Son je psotavio svojim trećim golom u 71. minuti nakon dodavanja Kuluševskog.

Četvrti Tottenham sada ima 57 bodova, pet manje od trećeg Chelseaja, koji je ranije u subotu s čak 6-0 (4-0) ...

25. travanj 2024 12:31