Strani nogometzaostali susret

Torino do pobjede velikim preokretom: u završnici zabili tri gola, pobjednički u drugoj minuti sudačke nadoknade

17. ožujka 2021. - 19:07

U odgođenom susretu 24. kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino je pobijedio Sassuolo sa 3-2 nakon što su gosti do 77. minute vodili sa 2-0.

Sassuolo je poveo 2-0 golovima Domenica Berardija (6, 38), no domaćin je u posljednjih 15 minuta okrenuo rezultat postigavši tri gola.

Simone Zaza je u 77. minuti smanjio na 1-2, Rolando Mandragora je 86. zabio za 2-2, da bi Zaza u drugoj minuti nadoknade donio prvu pobjedu Torinu nakon dva uzastopna poraza.

Torino je pobjegao iz zone ispadanja i sada je na 17. mjestu sa 23 boda, dok je Sassuolo osmi sa 39 bodova. U vodstvu je Inter sa 65 bodova, Milan na drugom mjestu ima 56, a treći je Juventus sa 55 bodova.

24. travanj 2024 08:20