Strani nogometbundesliga

Stuttgart sa Sosom u momčadi pobijedio Kramarićev Hoffenheim, Leipzig i Eintracht podijelili bodove

14. ožujka 2021. - 20:26

U posljednjoj utakmici 25. kola njemačke Bundeslige Stuttgart je kao domaćin svladao Hoffenheim s 2-0 (1-0).

Domaća momčad povela je u 15. minuti, kad je branič Hoffenheima Kasim u pokušaju sprečavanja napadača Stuttgarta u postizanju pogotka sam proslijedio loptu u mrežu. Za konačnih 2-0 strijelac je bio Saša Kalajdžić kojemu je to bio sedmi pogodak na zadnjih šest utakmica u Bundesligi.

U pobjedničkom momčadi je Borna Sosa odigrao cijelu utakmicu na lijevom boku, dok je kod Hoffenheima Andrej Kramarić predstavljao najveću opasnost za domaćeg vratara Kobela. Hrvatski napadač je najbliže pogotku bio u 39. minuti kad je njegov udarac glavom s desetak metara Kobel refleksno obranio, a u 70. minuti je Kramarićev udarac s ruba kaznenog prostora prošao tik uz vratnicu.