Strani nogometprijateljski susret

Štimac doživio jedan od najvećih poraza u karijeri: Indija već 10 utakmica ne zna za pobjedu i nervoza je sve veća

Piše SN
30. ožujka 2021. - 11:24

Igor Štimac pod velikim je pritiskom u Indiji. Tamošnja nogometna reprezentacija već 10 utakmica ne zna za pobjedu, a posljednji poraz, veliki poraz, dogodio se u prijateljskoj utakmici...

Naime, reprezentacija Ujedinjenih Arapskih Emirata pobijedila je 6:0 Indiju u prijateljskom susretu.  Susret se odigrao na indijskom tlu, pa je rezultat još teže pao domaćinima - pišu Sportske novosti.

Ali Ahmed Mabkhout bio je junak prvog poluvremena. Prvo je na asistenciju Lime zabio u 12. minuti, a onda je iz penala u 32. minuti povisio na 2:0.

Isti igrač zabija hat-trick u 60. minuti, a samo četiri minute asistira Al Hammadiju za 4:0. Lima zabija u 71. minuti, a konačnih 6:0 postavlja Tagliabue u 84. minuti.

Za mjesec dana bit će točno dvije godine kako je Štimac preuzeo Indiju, ovo mu je...

25. travanj 2024 18:04