Strani nogometodoše rimljani

"Stara dama" sve riješila u prvom poluvremenu: Juventus preko Rome do polufinala Kupa

22. siječnja 2020. - 23:09

Nakon Napolija plasman u polufinale talijanskog nogometnog Kupa izborio je i Juventus koji je u Torinu pobijedio Romu sa 3-1.

Torinska "Stara dama" je sav posao obavila već u prvom poluvremenu postigavši tri pogotka, a strijelci su bili Cristiano Ronaldo (26), Rodrigo Bentancur (38) i Leonardo Bonucci (45+2). Gosti su u nastavku uspjeli tek ublažiti poraz, a pogodak je postigao Cengiz Under (52).

Marko Pjaca nije nastupio za Juve, dok je Nikola Kalinić odradio cijeli susret za Romu. Bivši hrvatski reprezentativac imao je u 47. minuti sjajnu priliku, no s pet, šest metara pogodio je vratnicu.

Juventus će u polufinalu igrati protiv pobjednika susreta između Milana i Torina koji je na rasporedu 28. siječnja.

Plasman u polufinale izborio je i Napoli koji je u utorak na svom S...

19. travanj 2024 05:21