St.Etienne slavio protiv Strasbourga i preuzeo vodstvo na ljestvici

13. rujna 2020. - 09:48

Nogometaši St. Etiennea preuzeli su vodstvo na ljestvici francuskog prvenstva nakon što su u susretu 3. kola pobijedili Strasbourg sa 2-0. U ranije odigranom susretu Montpellier je slavio protiv Nice sa 3-1.

St Etienne je "fenjeraša" Strasbourg koji je doživio i treći poraz, slomio u drugom poluvremenu golovima Denisa Bouange u 57. minuti iz jedanaesterca, te Mahdija Camare u 82. minuti.

U ranije odigranom susretu Montpellier je pobijedio do subote vodeću Nicu sa 3-1. Domaćin je poveo 3-0, a Nica je uspjela tek ublažiti poraz.

Strijelci za Montpellier bili su Gaetan Laborde (18) i Daniel Congre (50, 64), dok je pogodak za Nicu koja je otvorila prvenstvo s dvije pobjede, zabio Dante (69).

U petak su Bordeaux i Lyon odigrali 0-0, a preostalih sedam utakmica je u nedjelju. De...

18. travanj 2024 21:35