Strani nogometnije baš izgledno

Srbi se ponadali da bi Liverpoolov talent o kojem bruji Otok mogao zaigrati za njihovu reprezentaciju, njegov otac praktički odbacio tu mogućnost: ‘Nikad se ne zna, ali...‘

Piše SPORT SD
27. prosinca 2022. - 11:36

Jedna od najljepših priča ‘Boxing Daya‘ u engleskom nogometu je Stefan Bajčetić. Ovaj 18-godišnji veznjak Liverpoola jučer je u 79. minuti utakmice protiv Aston Ville ušao u igru umjesto Jordana Hendersona, a dvije minute kasnije je postigao gol za konačnih 3:1 Liverpoola u gostima.

Bio je to prvi gol 18-godišnjeg veznjaka za Redse, a svjetski mediji su se raspisali o njemu navodeći ga kao novu veliku nadu u momčadi Jurgena Kloppa. Bajčetić je u ljeto 2021. došao u Liverpool iz Celte, ove sezone je već dobivao priliku u nekim utakmicama, ali ovaj gol mu je donio pravu pažnju, pišu Sportske novosti.

O Bajčetiću su se raspisali i srpski mediji što je i logično s obzirom na to da je on sin nekadašnjeg igrača Crvene zvezde i Vojvodine Srđana Bajčetića. Samim time se me...

25. travanj 2024 00:52