Strani nogometza desetku

Splićanin je jednostavno nezaustavljiv: Vlašić zabio dva nevjerojatna pogotka i jednom asistitirao za visoku pobjedu CSKA

26. listopada 2020. - 19:05

Idući suparnik zagrebačkog Dinama u skupini K Europske lige, moskovski CSKA je u susretu 12. kola ruskog prvenstva pobijedio Arsenal iz Tule sa 5-1 uz dva gola i asistenciju Nikole Vlašića.

Uvjerljivom pobjedom, moskovski CSKA je poslao upozoravajuću poruku "Modrima" uoči njihovog međusobnog ogleda u četvrtak u susretu 2. kola Europske lige.

Posebno impresivna bila je predstava hrvatskog reprezentativca Nikola Vlašiča koji je zabio dva gola, te upisao asistenciju. Bivši igrač splitskog Hajduka ove je sezone zabio već šest golova i trenutačno je na diobi drugog mjesta ljestvice strijelaca ruskog prvenstva.

CSKA je poveo u posjednjim trenucima prvog poluvremena golom Fedora Čalova iz kaznenog udarca. Na 2-0 je povisio Vlašić u 50. minuti lijepim golom sa 12 metara iskosa po...

25. travanj 2024 07:12